RebeL FORUM
Forumda Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Üye Olunuz
Tolgahan'dan mesajlar.. 411
RebeL FORUM
Forumda Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Üye Olunuz
Tolgahan'dan mesajlar.. 411
RebeL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tolgahan'dan mesajlar..

YazarMesaj
FluKo
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
FluKo

1

Tolgahan'dan mesajlar.. Empty
MesajKonu: Tolgahan'dan mesajlar..   Tolgahan'dan mesajlar.. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 5:45 pm

Ben Adanasporluyum, Adanaspor sayesinde bir yerlere geldim" diyen Adanaspor'un genç kalecisi Tolgahan Acar, teklif gelmesi halinde sözleşmesini uzatacağını söyledi..

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Adanaspor
Turuncu-Beyazlı takımın başarılı kalecisi Tolgahan Acar, Adanaspor'a geri dönerken birçok takımı elinin tersiyle ittiğini ve bunun farkında olunmasını isteyerek, "Ben Adanasporluyum. Adanaspor sayesinde bir yerlere geldim. O yüzden buna biraz değer verilmesini istiyorum. Adanalı futbolculara destek verilmesini arzuluyorum. Adanalı topçulara Adanalılar destek çıkmıyor. Genelde eleştiri yapıyorlar hatta aşağılıyorlar. Ben buna alıştım. Ama bizden sonra gelecek gençler bunların üstesinden gelemeyebilirler. O yüzden Adanalı topçulara sahip çıkılsın. Ben profesyonelliği öğrendiğim için takmıyorum. Ben iddia ediyorum Adanalı gençlere sahip çıkılırsa Adana'da çok topçu çıkar" dedi.

"İMZA ATARIM"
'Bir yıllık sözleşmen daha var, uzatma teklifi gelirse ne yaparsın' sorusuna ise Tolgahan Acar, şu an için Adanaspor'un futbolcusu olduğunu ve Adanaspor'un formasını giymekten de gurur duyduğunu söyledi. 1 yıllık sözleşmesinin olmasına karşın başkan Bayram Akgül'den sözleşmeyi uzatırmısın teklifi gelmesi halinde "Seve seve sözleşmemi uzatırım" ifadelerini kullanan Tolgahan, "Benim için problem değil. Ben Adanaspor ile çok şeyler yaşadım. İki şampiyonluk yaşadım. Adanaspor ile çok iyi yerlere geldim. Başkanımızla mükemmel bir diyaloğumuz var. Başkanımızdan sözleşmeyi uzatalım önerisi gelirse yok demem" şeklinde görüş belirtti.

"ELEŞTİRİYE AÇIĞIZ"
Eleştiriye her zaman açık olduğunu belirten Tolgahan, yapılan eleştirilerin seviyeli olması gerektiğini vurguladı. Meyve veren ağacın taşlanabileceğine dikkat çeken genç kaleci, "İstatistikler ortada. 17 maçta kalesinde gol görmemiş bir takım. Ligin en az gol yiyen ikinci takımıyız ve yılın en iyi onbirine seçilmiş kişi olarak eleştirileri normal karşılıyorum. Arda Turan asist kralı ama onu da eleştiriyorlar. Yapılan eleştirilere kızmıyorum. Ancak bazen seviyesiz eleştiriler oluyor bizler buna karşıyız. Mantıklı eleştiriler yapılırsa, biz futbolcular da bu eleştirileri okuruz ve mutlaka bunlardan ders çıkartırız" diye konuştu.

"YILIN KARMASINA ÜÇ OYUNCU VERDİK"
Sezona başlarken hedefinin yılın karmasına seçilmek olduğunu vurgulayan Tolgahan, "Geçen sene Ersan seçildi. Ben de sezona başlarken full oynayıp yılın karmasına girmek istedim. Hocalarıma ve tüm oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Onların katkısıyla başarılı olduk. Ben, Fevzi ve Anıl'ın yılın karmasına seçilmesi bizim ne kadar iyi takım olduğumuzu ortaya koyuyor. Geçen sezon bizim gol yollarında şansızlığımız vardı. İnşaallah yeni sezonda bu şansızlığı kırarız ve Karabükspor'un yaptığını yaparız. Şu anda Adanaspor'u lige çıkartıp, sonra önümüze bakmak istiyoruz. Biz buraya Süper Lig için geldik. Çok az farkla şampiyonluğu kaçırdık ancak seneye bu işi başaracağız" dedi.

Tolgahan'dan mesajlar..
1 sayfadaki 1 sayfası