RebeL FORUM
Forumda Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Üye Olunuz
Zeybekci: "Bayrak teslim edilmeli.." 411
RebeL FORUM
Forumda Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Üye Olunuz
Zeybekci: "Bayrak teslim edilmeli.." 411
RebeL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zeybekci: "Bayrak teslim edilmeli.."

YazarMesaj
FluKo
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
FluKo

1

Zeybekci: "Bayrak teslim edilmeli.." Empty
MesajKonu: Zeybekci: "Bayrak teslim edilmeli.."   Zeybekci: "Bayrak teslim edilmeli.." I_icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 5:42 pm

Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, ''Denizlispor'da şu andaki durumun ortaya çıkması sırasında görevde olan arkadaşlarımızın yeni heyecanlar ve yeniden yapılanmak için bayrağı teslim etmesi gerektiğine inanıyorum'' dedi

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Denizlispor
Belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında Çamlık Mesireliği'nde basın toplantısı düzenleyen Zeybekci, basın mensuplarının Denizlispor'la ilgili sorularını cevapladı.

Zeybekci, Denizlispor, Denizli Belediyespor ve Pamukkale Üniversitesi basketbol takımının, birer kademe geriye gittiğini belirterek, bunun Denizli'ye yakışan görüntüler olmadığını ifade etti.

Denizlispor'un küme düşmesine üzüldüğünü belirten Zeybekci, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Denizlispor'u, Denizli halkının tüm katmanlarına, tüm sivil toplum kuruluşları ile temsil edilen bütün katmanlarına yayamamışız. Benim zaman zaman dikkati çekmeye, Denizlispor'la ilgili demeye çalıştığım şeyler bunlardı. Yani Denizlispor'u tüm Denizli'ye mal etmek. Bu dar çerçevede tuttuğunuz zaman olmuyor. Yani Denizlispor dendiği zaman bütün şehir ayağa kalkmıyor, sahip çıkmıyor. Yardım çalışmalarıyla finansal zorluklarla ilgili yaptığımız toplantılarda da hep bu gündeme geldi.''

Denizlispor'a kimsenin sahip çıkmadığı dönemde bu yönetimin takıma sahip çıktığını ve belli başarılar da yakalandığını anlatan Zeybekci, ancak bu sezon takımın küme düştüğünün söyledi.

Zeybekci, Denizlispor'un bu sezon 3 teknik adam değiştirdiğine işaret ederek, ''Yani hep hocalar mı hatalıydı? Hep hocalar mı hata yaptı? Sonuç, Denizlispor düştü. Tabiat kuralıdır arkadaşlar; bütün Denizli'deki ekonomik krizler, sebebi ne olursa olsun, insanların beceriksizliği ve yahut da ekonomik krizler olsun, veyahut da bir kasıt olsun, ne olursa olsun bir şirket battığı zaman batar ve gider'' görüşünü dile getirdi.

Denizlispor'a bugüne kadar hizmet veren herkese teşekkür edilmesi gerektiğini kaydeden Zeybekci, ''Denizlispor'un Denizli'de fark edilmesi ve farkında olunmasını sağlayacak, yeniden bir heyecanı yaratılması gerektiğine inanıyorum. Dolayısıyla gerek Belediyespor'da, gerek Denizlispor'da gerek diğerlerinde şu andaki durumun ortaya çıkması sırasında görevde olan arkadaşlarımızın yeni heyecanlar ve yeniden yapılanmak için bayrağı teslim etmesi gerektiğine inanıyorum'' diye konuştu.

Zeybekci: "Bayrak teslim edilmeli.."
1 sayfadaki 1 sayfası