RebeL FORUM
Forumda Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Üye Olunuz
Tütüneker: "Amacım hasreti dindirmek" 411
RebeL FORUM
Forumda Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Üye Olunuz
Tütüneker: "Amacım hasreti dindirmek" 411
RebeL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tütüneker: "Amacım hasreti dindirmek"

YazarMesaj
FluKo
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
FluKo

1

Tütüneker: "Amacım hasreti dindirmek" Empty
MesajKonu: Tütüneker: "Amacım hasreti dindirmek"   Tütüneker: "Amacım hasreti dindirmek" I_icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 5:40 pm

Orduspor'un yeni teknik direktörü Uğur Tütüneker, "Amacım bu takımın 26 yıllık Süper Lig hasretini dindirmek" dedi.

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Orduspor
Durugöl Tesislerinde kulüp yöneticileri ile bir araya gelen Tütüneker, daha sonra A.A muhabirine açıklamalarda bulundu.

Orduspor ile anlaşmaya vardığı için mutlu olduğunu söyleyen Tütüneker, ''Mor-beyazlı ekibin 26 yıllık süper lig hasretini dindirmek istiyorum. Bunun için Ordu'ya geldim, inşallah bunda başarılı oluruz'' dedi.

Ordu'daki ilk izleniminin başarılı olmak için gerekli altyapının bulunduğu yolunda olduğunu ifade eden Tütüneker, şunları kaydetti:
''İlk defa Ordu'ya geldim. Kulüp tesislerini, ardından da 19 Eylül Stadı'nı gezdim. Kulübün Süper Lig'e çıkması için altyapısının hazır olduğunu gördüm. Ordulu insanların bana sıcakkanlı davranmaları ise çok hoşuma gitti. Ordu kesinlikle Süper Lig istiyor. Bana göre de bu şehir Süper Lig'i hak ediyor. Amacım bu takımın 26 yıllık Süper Lig hasretini dindirmek. Ordu'ya başarılı olmak için geldim. Bütün ekip arkadaşlarımla birlikle bunu başaracağımızı ümit ediyorum. İnşallah yüzümüz hep güler.''

Sezon öncesi yararlı futbolcular ile anlaşmaya vardıklarını da vurgulayan Tütüneker, ''Daha önceki kulüplerde görev yaptığım zaman başarılı olan futbolcuların Orduspor'a gelmesi için uğraş veriyorum. Şu ana kadar da Orduspor yönetimi benim rapor ettiğim oyuncuları almak için girişimde bulundu. Bu konuda başarılı oldu. Bundan sonra da takıma yarar sağlayacak oyuncuları kadroya dahil edeceğiz. Tabii ki mevcut kadrodan 5-6 futbolcu ile de yollarımız ayrılabilir'' diye konuştu.

Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen ise teknik direktör Uğur Tütüneker ile yönetim olarak bir araya geldiklerini ve kendisiyle bilgi alış verişinde bulunduklarını söyledi.
Türkmen, yeni sezonda hedefe mutlaka ulaşmak istediklerini de belirtti.

Tütüneker: "Amacım hasreti dindirmek"
1 sayfadaki 1 sayfası