RebeL FORUM
Forumda Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Üye Olunuz
Taşpınar listesini açıkladı.. 411
RebeL FORUM
Forumda Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Üye Olunuz
Taşpınar listesini açıkladı.. 411
RebeL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Taşpınar listesini açıkladı..

YazarMesaj
FluKo
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
FluKo

1

Taşpınar listesini açıkladı.. Empty
MesajKonu: Taşpınar listesini açıkladı..   Taşpınar listesini açıkladı.. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 5:14 pm

Hüsamettin Ender, Hüseyin Hıdır, Engin Denizmen ve Eyyüp Necimoğlu gibi camianın önde gelen isimlerini yönetimine alan Ahmet Taşpınar, daha önce hiç aktif görev almamış isimleri de kulübe kazandırmak adına geniş katılımlı bir listeyle genel kurula gidiyor.

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Altay
Altay Spor Kulübü’nün 9 Haziran Çarşamba günü saat 18.00’de Fuar Evlendirme Dairesi yanındaki İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde yapılacak genel kurulu öncesinde adaylığını açıklayan Ahmet Taşpınar, listesindeki isimleri de belirledi.

Daha önce birlikte görev yaptığı ve camianın ağır toplarından Hüsamettin Ender, Hüseyin Hıdır, Engin Denizmen ve Eyüp Necimoğlu gibi isimleri listesine alan Taşpınar, genç, dinamik, yeni ve yıpranmamış kişileri de Altay’a kazandırmak adına camianın her kesimine hitap eden bir listeyle genel kurulun huzuruna çıkacak.

Tamer Kanböre, Alex Padulano ve Habib Sak’ın da yer aldığı Taşpınar’ın listesinde, Gaziemir’in tanınmış işadamlarından, Adkar Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Yeni Gaziemirspor Kulübü Başkanı Fikret Kar’ın yanı sıra Graniser Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Kazancı, Ege Ekspres Taşımacılık Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Kuyumcu, Özseçkin Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Özseçkin, Ak Döküm Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Atik, EMSA İnşaat ve Eminoğlu Mermer Yönetim Kurulu Üyesi Barış Vatansever, İzmir’in tanınmış ailelerinden Mete Veryeri ve Fuat Payzın ile Medyaspor Kurucu Ortağı Özgür Özgürengin yer alıyor.

Yönetimle koordineli çalışacak kurullar için de aralarında eski başkanlardan Nafiz Zorlu’nun da bulunduğu 100’e yakın isim belirleyen, görev alacak birçok kişiyle tek tek konuşup çalışma prensipleri konusunda anlaşmaya varan Taşpınar, görev aldığı takdirde çok geniş katılımlı bir yönetim anlayışıyla işbaşı yapacak. Altay Spor Kulübü’nün idari ve mali yapılanması konusunda önemli adımlar atacak olan Taşpınar, kulübün sürekli başını ağrıtan sözleşmeler hukuku konusunda da bir kurul oluşturarak, kulübün imzaladığı tüm sözleşmeleri bu kurulun incelemesinden geçirtecek bir yapılanma içerisine girecek.

Altay Kulübü’nün 20 milyon TL’yi aşan borç yükünü temizlemek gibi bir hedefle göreve talip olmadıklarını, uzun vadeli bir çalışmayla kulübü her açıdan disiplinli bir yapıya kavuşturmayı planladıklarını söyleyen Taşpınar, “Her Altay genel kurul üyesi çok iyi biliyor ki; ilkeli, güçlü, Altay değerlerine ve menfaatlerine sahip çıkan bir yönetim anlayışıyla görev yapacağız. Tüm planlarımızı uzun vadeli bir çalışma esası üzerine kurduk. Kulübün 20 milyon TL’yi aşan borçlarını iyi bir planlamayla yapılandırırken, yeniden borçlanma yapmadan kulübümüzün denk bütçe anlayışını benimsemesine çalışacağız” dedi.

LİSTE
Ahmet Taşpınar
Hüsamettin Ender
Engin Denizmen
Hüseyin Hıdır
Eyyüp Necimoğlu
Fikret Kar
Ufuk Kazancı
Sinan Atik
Nuri Kuyumcu
Özkan Özseçkin
Barış Vatansever